Taco Hemingway - W PIATKI LEZE W WANNIE feat. Dawid Podsiadlo

Spędź aktywnie czas na nartorolkach

Nartorolki są zbudowane tak, aby imitować bieg na nartach. Jazda na nich to doskonałe ćwiczenie nie tylko dla narciarzy, ale także wszystkich aktywnych osób. W każdy czwartek sierpnia i września na Błoniach będą odbywać się bezpłatne szkolenia dla tych, którzy chcą poznać je bliżej.

Szkolenia z jazdy na nartorolkach będzie prowadzić Marta Kocemba – instruktorka narciarstwa biegowego z ramienia Polskiego Związku Narciarskiego, posiadająca uprawnienia do nauki jazdy na nartorolkach.

Treningi przeznaczone są dla osób w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania. Udział w szkoleniu jest darmowy. Osoby nieposiadające własnych nartorolek mogą je odpłatnie wypożyczyć.

Szkolenia rozpoczynają się zawsze o godz. 18.00 i potrwają 1,5 godziny. Zbióka przy stadionie Cracovii na ul. Kałuży 1. Więcej informacji na Facebooku.

źródło: Krakow.pl